Opcje przeglądania

Zakup odpowiedniego analizatora mleka to z pewnością dobra inwestycja. Dzięki niemu można podnieść jakość produkcji tego surowca przy jednoczesnej kontroli jego parametrów. Obecnie obowiązujące przepisy prawne dokładnie określają bowiem, jakie warunki powinno spełniać mleko dostarczane na skup. W przypadku, gdy dostarczony surowiec będzie niezgodny z tymi wymaganiami, to wówczas nie zostanie przyjęty. Co więcej, jego producent musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami, obejmującymi szczegółowe kontrole odpowiednich organów, kary finansowe, a nawet czasowy zakaz sprzedaży surowca.

Zalety naszego inkubatora do mleka

Czyste mleko wolne od substancji, mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie konsumenta to cel, do którego dąży każdy szanujący się producent tego surowca. Jednak nawet przestrzeganie restrykcyjnych warunków hodowli nie daje pełnej gwarancji uzyskania mleka o odpowiedniej jakości. Dlatego konieczne jest przeprowadzanie odpowiednich analiz pod kątem jego higieniczności oraz jego właściwości fizykochemicznych. Niezwykle ważne jest także, by zawartość antybiotyków w mleku nie przekraczała dopuszczalnych norm, może to bowiem wywołać reakcję alergiczną u konsumentów, lub też uszkodzić ich żołądek. Do kontroli ich obecności doskonale sprawdzą się nasze inkubatory do mleka.

Nasz inkubator do testów na antybiotyk to urządzenie zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. Prosty system obsługi sprawia, że do przeprowadzanie analiz z jego pomocą nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Doskonała współpraca z testami firmy Ballya JusTest daje natomiast gwarancję bardzo dokładnych wyników.

Analityka mleka

Czytnik laserowy Ballya Justest Czytnik laserowy Ballya Justest
Producent: BALLYA JUSTEST
Cena: 7 000,00 zł (netto: 5 691,06 zł )
Inkubator JUSTEST Inkubator JUSTEST
Cena: 1 476,00 zł (netto: 1 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Końcówka do pipety (1000szt) Końcówka do pipety (1000szt)
Producent: BALLYA JUSTEST
Cena: 36,90 zł (netto: 30,00 zł )
Końcówka do pipety (96szt) Końcówka do pipety (96szt)
Producent: BALLYA JUSTEST
Cena: 8,61 zł (netto: 7,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pipeta automatyczna 200µl Pipeta automatyczna 200µl
Producent: BALLYA JUSTEST
Cena: 307,50 zł (netto: 250,00 zł )
Pipetka Ballya Pipetka Ballya
Producent: BALLYA JUSTEST
Cena: 36,90 zł (netto: 30,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl